Atakum Günlük Kiralık Apart

Atakum Günlük Kiralık Apart

[rev_slider alias=”zczxczxczx”]

Günümüzde günlük kiralık apart işi de bir ticaret sektörü halini almış durumdadır. Özellikle öğrenci ve askerin çok fazla bulunduğu illerimizde bu tarz günlük apart kiralamalarını daha çok görür olduk. Günlük kiralık apart dairelerinin fiyatları bulunduğu semte göre oda sayısına göre ve apartın lüks olup olmamasına göre farklılıklar göstermektedir. Özellikle fiyatlarda çok büyük bir oynama yoktur. Atakum günlük kiralık apart daireleri denildiğinde fiyat aralıkları 75 TL ile 100 TL arasında farklılık göstermektedir. Bu farklılıklarda apartın ne kadar lüks olduğuna bağlı olarak değişmektedir.

Günlük apart kiralayacak kişilerin dikkat etmesi gereken bazı durumlar vardır. İnsanlar genellikle günlük apart ilanlarını emlakçı yerine internet üzerinden bazı sayfalara vermektedirler. Bu sayfalarda evin detaylı fotoğraflarını, lokasyonunu, fiyatlarını görebilmeniz mümkündür. Fakat bazı günlük kiralanan apartlar sahte kişiler tarafından sahte isimlerle açılmış ilan sayfalarıdır. Bu ilanlarda gördüğünüz fotoğraflar apart bilgileri başka bir kişiye aittir. Bu tarz sahte apart işi ile uğraşan insanlar ise yasa dışı işlerle uğraşan kişiler olup dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle bazı günlük kiralık apartların tercih edilmesinin sebebi, kanunen kaçak, aranan, sürekli yer değiştirmek zorunda olan insanların bulunduğu yereler olabilir. Atakum günlük kiralık apart konusunda apartı kiralamadan önce çok dikkatli ve titiz davranmalısınız. Özellikle apartların ruhsatı olup olmadığını ilan sahibine sormalı ve ruhsatı görmeyi talep etmelisiniz. Bu şekilde daha güvenilir yerlerde kalmış olacaksınızdır.

Bazı ilan siteleri ise tam tersine çok güvenilir olup apart ile ilgili tüm bilgileri sizlere vermektedirler. Apartın kaç kişilik olduğu daha önce kaz kez kiralandığı, içerisinde nelerin olduğu, internetin olup olmadığı, eşyaların ne kadar yeni olduğu gibi daha pek çok konuda sizlere detaylı bilgi vermektedirler.  Bu tarz ilanlar daha güvenilir olup fiyat olarak da sizleri zorlamayacaktır. Ayrıca bu tarz sitelerin destek hattı da bulunduğundan herhangi bir sıkıntı yaşadığınız takdirde bu destek hattını arayabilirsiniz. Atakum günlük kiralık apart fiyatları genellikle aynı aralıklarda olsa da çok lüks yerlerde kalmak istediğinizde bu fiyatlarda değişiklikler olacaktır.

Atakum Günlük Kiralık Apart
5 (100%) 2 Puan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir